De eerste volle week van November 2019 is uitgeroepen tot ‘culinaire Bootweek’! Er was een Stroganoff-balletjes-maaltijd, een Mosselavond en als afsluiter een Herfstdiner.

Bij het 3-gangen Herfstdiner stonden pompoenen als versiering op tafel en zaten ook in de soep. De eendkoteletten waren overgoten door sinaasappelsaus en werden vergezeld door gekarameliseerde witlof en rozemarijnaardappeltjes. Uiteraard met een of meer glazen rode wijn. De Oostenrijkse Apfelstrudel met warme vanillesaus zorgde voor een heerlijke afsluiting.

Wat hebben we een topkoks en maaltijdverzorgers in de wijk. Dank voor alle gezelligheid en het goede en lekkere eten!

Het Buurtrestaurant De Boot is weer open voor de 1-pansmaaltijd op woensdag 4 december 2019 vanaf 18.00 uur. Het volgende 3-gangendiner/lunch is op zondagmiddag 26 januari 2020 om 12.00 uur. Aanmelden via buurtrestaurant@wijkverenigingdamsigt.nl