Wat een gezellige Kinderkookclub was het. Vrijdagmiddag 12 juni was alweer de 7e editie. Al veel landen thema’s zijn de revue gepasseerd… Italiaans koken, Amerikaans, Japans, Spaans en meer. Dit keer hadden we het thema Lazy Summer Food.

De zon heeft zich al vele malen laten zien en hoe leuk is het om de kinderen kennis te laten maken met het eten van de kaart op de terrasjes en ook zelf een Elzasser Flammkuchen te laten maken. Natuurlijk met daarbij een zinderende zomer kindercocktail. Ook pompoenmaissoep stond op de kaart om toch lekker even met iets warms de culinaire avond te starten. Dat was hard werken… 2 pompoenen schillen! Als afsluiter een smakelijk recept: Pavlova met heerlijk frisse dieprode aardbeien, kokosroom met verse munt, honing en pistachenootjes.

De jongens en meiden hebben super goed hun best gedaan. Trots op onze wijkkoks in spe!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.